O firmie
Nasza Misja
Po kilkunastu latach pracy na dachu jesteśmy fachowcami w tej dziedzinie i śmiało możemy powiedzieć że dach to nasz fach. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Dbając o zadowolenie Klienta, każdy przypadek – dach analizujemy indywidualnie i poszukujemy odpowiednich, skutecznych oraz trwałych rozwiązań. Pomagamy Klientom w budowie najpiękniejszych i niezawodnych dachów, a sami stajemy się liderami na rynku.
Usługi
Usługi to praca twórcza - oparta na doświadczeniu, wiedzy, technologii, materiale oraz sprzęcie. Nasze doświadczenie jest wynikiem wieloletniej pracy. Wiedzę zdobywamy w czasie pracy, na szkoleniach, targach, co potwierdzają liczne certyfikaty, dyplomy. Korzystamy z porad technologów, takich firm jak: Koramic, RuppCeramik, Braas, Linndab, Röben, Roto Frank. Pracujemy używając profesjonalnego sprzętu renomowanych marek np. Hilti, Bosch, Geda.
Realizacje
Zmiana pokrycia dachowego lub położenie nowego dachu to droga inwestycja, by była trwała czyli dach na lata wymaga dobrej organizacji, wiedzy, umiejętności, doświadczenia, a przede wszystkim fachowców w tej dziedzinie. Wymaga również zastosowania odpowiednich materiałów budowlanych oraz technologii – sprawdzonych metod pracy. O czym świadczą nasze realizacje…
"DACHPOL" Wiesław Wintoniak, ul. Andersa 163/5, 58-304 Wałbrzych
Tel. 74 847 86 12, biuro@dachpol-wintoniak.pl
© 2011 Dachpol - Wszelkie prawa zastrzeżone